خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اتحاد شیعیان خدشه‌دار نخواهد شد

  در جمع دانشجویان اردبیل مطرح شد؛

  اتحاد شیعیان خدشه‌دار نخواهد شد

  ایلنا: مدیرعالی هیات نظارت استان و تشکل‌های دانشجویی با بیان اینکه توطئه های جهان غرب بویژه آمریکا، اسرائیل و رژیم صهیونیستی بر علیه مسلمانان شیعه فزونی یافته تصریح کرد : علیرغم این مسائل آنها در ایجاد تفرقه و اینکه نگذارند مراسم اربعین حسینی برگزار شود ناکام ماندند.

  اتحاد شیعیان خدشه‌دار نخواهد شد

  به گزارش ایلنا، محمد روحی عیسی لو گفت: تجمع 26 میلیونی مردم در مراسم اربعین حسینی موجب شد که کشورهای غربی جهت جبران آن به تحریک حاکمان وابسته از جمله دولت آذربایجان برای آزار و اذیت شیعیان در منطقه نارداران بپردازند و علیرغم هجوم بی رحمانه دست نشانده های دولت آذربایجان مردم شریف و شیعه نارداران به مقاومت خود ادامه می دهند.

  وی تصریح کرد: ما دانشگاهیان وظیفه خود می دانیم که از تمامی مسلمانان جهان به ویژه شیعیان مظلوم منطقه نارداران حمایت کنیم و هرگونه حمایت های جانی و مالی و سایر اقدامات نیز اگر لازم باشد از انجام آن قصور نخواهیم کرد.

  این استاد دانشگاه خاطر نشان کرد: با این توطئه های سخیف اتحاد شیعیان نه تنها خدشه برنخواهد داشت بلکه همین امر سبب بیداری جدیدی در مردم مسلمان منطقه خواهد بود، بنابراین با تمامی قوا در پشتیبانی از شیعیان و آرمان اسلام مقاومت کرده و لحظه ای کوتاه نخواهیم آمد.

   

  متن کامل خبر را در منبع اصلی مطالعه فرمایید...

   

   لینک خبر در خبرگزاری ایلنا

  خبرنگار: مهدی مرادی

   


  این مطلب تا کنون 17 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : شیعیان ,نارداران ,مردم ,منطقه ,منطقه نارداران ,دولت آذربایجان ,اربعین حسینی ,مراسم اربعین ,اتحاد شیعیان ,مراسم اربعین حسینی ,
  اتحاد شیعیان خدشه‌دار نخواهد شد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر